Komagene

Acıktıysanız Buraya Tıklayın

Franchise Adaylarında Beklenen Özellikler

Komagene® FRANCHISE ADAYLARINDA BEKLENİLEN ÖZELLİKLER;

 

Franchisee olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek

Bu eğitim ile kafanızda yer alan ‘ acaba yapabilir miyim?’ endişesini yok edecek ve şubenizin başına geçtiğinizde işi tek başınıza yapabilecek bilgiye ulaşacaksınız.

 

İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek

Markaların Franchising sistemi ile büyüme nedeni işletmecilerin işe geçmiş deneyimlerinden dolayı katkı sağlamalarıdır. Bu nedenle satışınızı  artırabilmeniz için şubenizde yeterli ve verimli saati geçirmeniz ve işi geliştirmeniz, dolayısı ile karlılığınızı artırmanız son derece önemlidir.

 

Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motive edebilecek

Enerjinizin yüksek olması ekibinizin işe daha fazla bağlanmasına ve satış çabalarının yoğunlaşmasına neden olacaktır. Ekibin gelişimi ve motive olmasını sağlamanız ise ekibinizin siz yokken de aynı çabayı sarf etmesi ve kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

 

Komagene® işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek

Komagene markasının belirlenmiş standartlarını korumak sürekli büyüyen markamız için son derece önemlidir ki her bir Komagene şubesinin aynı standartlarda ürün ve hizmeti sunması markalaşma süreçlerinde en önemli unsurlardan biridir.

 

Müşteri odaklı olmalı

Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Bu nedenle satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.

 

Franchisee adayı yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmalıdır

Yatırım maliyeti düşük ve yatırımın geri dönüş hızı yüksek olsa da işletme devamlılığını sağlayabilecek bir finansal gücün olması önemlidir.