Komagene

Acıktıysanız Buraya Tıklayın

Neden Komagene?

Değerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle Komagene® franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Komagene® “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıkmış, Türkiye genelinde sektöre yön veren öncü marka olmuştur. Bu doğrultuda istikrarlı bir büyüme planı ile çalışmaktadır.

Şubelerimizin %98’i franchising sistemi ile başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza 2016 yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli ( isim hakkı bedeli) ve Royality fee ( ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.

Sizde aşağıdaki süreçleri takip ederek ailemizin bir parçası ve kabul görmüş bir markanın sahibi olabilirsiniz.

1-Yüz Yüze Görüşme ;

Komagene® Genel Müdürlüğü’nde veya sizin yatırım yapmayı düşündüğünüz lokasyonda yapacağımız bu görüşmede siz değerli franchisee adaylarımızı yakından tanımak, beklentilerini anlayabilmek ve size Komagene® sistemi hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz. (Görüşme randevusu ve başvuru talepleriniz için iletişim bölümündeki Franchise Başvuru Formunu kullanabilir ya da ilgili Bölge Sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz.)

2-Lokasyon Belirleme;

Komagene®’ın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında restoran açmak istediğiniz bölgeleri de incelemeye alabiliriz. Güncel restaurant açmak istediğimiz bölgeleri internet sitemizdeki http://franchise……. com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

3-İş Planı Hazırlama;

Komagene® olarak yatırım yapılacak lokasyonu siz yatırımcı adaylarımızın ve konusunda uzman bölge sorumlularımız ile birlikte yapmış olduğunuz analiz sonucuna göre değerlendirerek onaylayacağız. Analiz değerlendirmesinde bölge sorumlunuz aynı zamanda sizinle birlikte bir iş planı hazırlayacaktır. Bu iş planıyla bölgenizdeki potansiyel satış noktaları, konut sayıları, bölgenizin sosyo ekonomik yapısı vb. veriler baz alınacaktır.

4-Eğitim;

Eğitim aşamasında Komagene® sistemini öğrenmenizi, yapılacak olan uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi restoranınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. Eğitim periyodumuz Eğitim Departmanımız önderliğinde sürmekte olup ve belirlenen program dahilinde ağırlıklı pratik ve kısım kısım da teorik olarak uygulanmaktadır. Tüm franchisee adaylarımızın eğitim programlarına tam ve zamanında katılımları gereklidir.

5- Mimari Proje Desteği

Restoranınızı kiraladıktan sonra mimari çözüm ortaklarımız ve bölge sorumlularımız çizilecek tüm projeler için eksiksiz destek sağlayacaktır.

6- Açılış Pazarlama Planı;

Dükkanınızın dekorasyonu başladıktan sonra Bölge Sorumlunuz ile birlikte “Açılış Pazarlama Planı”nınızı hazırlamanızı önermekteyiz.  Bu plan, restoranınız açıldıktan sonraki 8 hafta boyunca haftalık bazda  bölgenize özel yapılacak aktiviteleri içerecek ve bu doğrultuda gerekli pazarlama materyallerinin siparişleri verilecektir.

8-Yatırım Maliyeti;

Ortalama bir restauranın yatırım maliyeti 25.000 – 35.000 TL + KDV aralığındadır.

9- Sürekli Eğitim ve Operasyon  El Kitabı

Eğitim departmanımız tarafından hazırlanmış Operasyon ve Eğitim El Kitabını açılışta size teslim ediyor olacağız. Bölge sorumlularınız ve eğitim departmanımız sürekli olarak eğitimlerinizi takip ederek gerekli durumlarda size yardımcı olacaktır

10- Üretim ve Ar - Ge

6.900 m2 kapalı alanda Türkiye’nin sektöründe en büyük üretim tesisine sahibiz. Müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

11- Tedarik Zinciri ve Lojistik Desteği

Sektöründe Türkiye genelinde ilk ve tek soğuk zincir ile dağıtım yapan Komagene® franchisee’lerin tüm ihtiyaçlarının tedariğini de yapmaktadır.

12- Pazarlama

Yerel ya da ulusal reklamlarda ve reklam materyallerinde destek sağlanmaktadır.

13- Güçlü Operasyon Ekibi

Deneyimli ve konusunda uzman Bölge Operasyon Yöneticilerimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar.

14 – Denetim

Komagene® işletim standartlarını sağlamak üzere işinizi geliştirmeniz ve müşteri memnuniyetini sağlamanız amaçlı periyodik olarak denetimleriniz yapılır.